Aa
چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 21 فروردين 1400
کد 128976

تشکیل جلسه هماهنگی ستاد کرونا در شهرداری باغستان

جلسه هماهنگی ستاد کرونا شهر به ریاست شهردار باغستان تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان با حضور شهردار باغستان و نمایندگان ادارات مرتبط؛ جلسه هماهنگی ستاد کرونا شهر به ریاست شهردار باغستان و با حضور نمایندگان فرمانداری،شبکه بهداشت و درمان، دفترامام جمعه،اتاق اصناف، پادگان پشتیبانی شهید یدا... ، فرماندهان حوزه های بسیج، روسای کلانتری های شهر و مدیران و مسئولین شهرداری باغستان به منظور هماهنگی درون بخشی اعضای ستاد جهت مقابله و پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا با توجه به قرار گرفتن شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی، در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
در ابتدای جلسه نمایندگان ادارات عضو در ستاد گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته در ارتباط با وظایف محوله ارائه دادند.
در ادامه این جلسه شهردار باغستان ضمن قدردانی از فعالیت های چشمگیر عوامل دخیل در امر کرونا، از ضرورت تشکیل گشت های مشترک بین شهرداری، شبکه بهداشت، نیروی انتظامی و اتاق اصناف به منزله ضمانت اجرایی مصوبات ستاد مقابله و مبارزه با ویروس کرونا در خصوص نحوه کنترل و نظارت بر فعالیت گروههای شغلی  2 ،3 و 4 خبر داد.
اطلاع رسانی مصوبات ستاد و دستورالعمل های بهداشتی کرونا و رعایت آنها از طریق شبکه‌های اجتماعی و نصب بنر در سطح شهر، همکاری با شبکه بهداشت و درمان شهرستان، تعامل با کلانتری ها و بسیج، تهیه و تدارک امکانات لجستیکی و اتخاذ تدابیر لازم در آرامستان های سطح شهر از جمله تاکیدات حسن رنجبر در این جلسه بود.
شهردار باغستان در پایان بر حفظ آمادگی کامل و استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات در کنترل و مهار موج چهارم کرونا تاکید کرد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 فروردين 1400
  • ساعت 14
  • توسط شهرداری باغستان
  • تعداد بازدید 38