Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 21 فروردين 1400
کد 128944

چرخ های عمرانی مدیریت شهری پرند در سال ۱۴۰۰ با قدرت در حرکت

بازدید شهردار پرند از پروژه های عمرانی و سطح شهر مهندس علیرضا عرب شهردار پرند صبح روز پنج شنبه به همراه معاونین خود از پروژه های در دست احداث شهرداری و همچنین نحوه خدمات رسانی در سطح شهر بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ توسعه همه_جانبه شهر پرند در سال جدید با اجرای چندین پروژه عمرانی در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی، خدماتی، رفاهی و ... پُر قدرت تر از سال گذشته و با بهره گیری از تمام توان و ظرفیت ادامه دارد.
مدیریت شهری پرند با طراحی چندین پروژه عمرانی شاخص و متنوع، برنامه های ویژه ای برای سال ۱۴۰۰ تدارک دیده است که با اجرا و تحقق آنها سیر تحولات_توسعه_ای پرند بدون لحظه ای توقف به پیش می رود.
مهندس عرب در بازدید امروز از پروژه های عمرانی و سطح شهر که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید ضمن بررسی نحوه فعالیت واحد های مختلف شهرداری، نکات لازم را به معاونین گوشزد نمود و از آنان خواست از تمام توان و ظرفیت برای تحقق اهداف توسعه ای مدیریت شهری و خدمت رسانی به شهروندان بهره بگیرند.
وضعیت عمومی و فضای سبز بوستان شهدای هسته ای و سایر پارک های تحت مدیریت شهرداری، عملیات بازسازی جداول، عملیات اصلاح رفیوژ بلوار انقلاب، پروژه احداث ساختمان مرکزی شهرداری، سرای محله و روند فعالیت های خدماتی و فضای سبز، بخشی از مواردی بود که امروز مورد بازدید مهندس عرب شهردار پرند قرار گرفت.
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 فروردين 1400
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری پرند
  • تعداد بازدید 55