Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : جمعه 20 فروردين 1400
کد 128918

حسن بیگی: استفاده از ظرفیت صدا و سیما جهت تبلیغات نامزدین مجلس خبرگان/ ۵۴ داوطلب میاندوره ای مجلس خبرگان ثبت نام قطعی شدند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: در مجموع ۷ روز ثبت نام داوطلبین میاندوره ای مجلس خبرگان ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی شدند و پرونده یک داوطلب در حال بررسی است که در صورت تکمیل ثبت نام ۵۵ داوطلب نهایی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ شکراله حسن بیگی در مورد وضعیت ثبت نام داوطبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان از ۱۳ فروردین تا ۱۹ فروردین ساعت ۱۸ ادامه داشت.

وی افزود: در پی رحلت آیت الله امینی، آیت الله تسخیری و آیت الله بطحایی، سه کرسی از ۱۶ کرسی خبرگان در استان تهران خالی شده که در انتخابات ۲۸ خرداد وضعیت این سه کرسی مشخص می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: در مجموع ۷ روز ثبت نام ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی و قطعی شدند و پرونده یک داوطلب در حال بررسی است که در صورت تکمیل ثبت نام ۵۵ داوطلب نهایی می شود.

حسن بیگی سپس گفت: بررسی صلاحیت ها و بقیه موارد مرتبط با داوطبین مجلس خبرگان به عهده شورای نگهبان است و فقط در جلسه ای با حضور هیئت نظارت استان تهران با حضور آقای فرهاد رهبر در مورد تبلیغات نامزدین مجلس خبرگان، زمان و نحوه استفاده نامزدین از ظرفیت صدا و سیما برای تبلیغات تصمیم گیری می شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در جمعه 20 فروردين 1400
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 232