Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 18 فروردين 1400
کد 128879

مدیرکل استان تهران خبر داد؛ آغاز نهضت همدلی در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی در تهران

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از آغاز اجرای رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی همزمان با سراسر کشور در ماه مبارک رمضان توسط این نهاد در تهران خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اعلام تشکیل ستاد اطعام مهدوی، گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و اهمیت موضوع معیشت نیازمندان،ستاد اطعام مهدوی در استان تهران تشکیل شد.
وی افزود: سال گذشته پیرو بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر راه ­اندازی "رزمایش گسترده مواسات و همدلی"به منظور "ترویج فرهنگ خیر ، احسان و نشر سنت­های حسنه" در کشور به دلیل شرایط بد اقتصادی مردم و در پی شیوع ویروس کرونا،کمیته امداد استان تهران همزمان با سراسر کشور رزمایش "ایران همدل " را با هدف کمک به جامعه هدف همزمان با نیمه شعبان آغاز و تا پایان سال ادامه یافت.
پرپنچی، بیان کرد: امسال نیز در تلاش هستیم به همت تمامی امدادگران، نیروهای بسیجی ، جهادی ، مردمی و استفاده از ظرفیت خیران،اصناف،سازمان ها، نهادها،دانشگاه ها،موسسات خیریه،نیروهای نظامی و .... یکبار دیگر عزم ملی در اطعام نیازمندان  را در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی اجرایی نماییم.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ادامه داد :سال گذشته علیرغم وجود بیماری کرونا و ایجاد مشکلات اقتصادی برای تمام اقشار جامعه،خوشبختانه خیران با مشارکت فعالانه و اهداء کمک های نقدی و غیر نقدی کمیته امداد استان تهران را همراهی نمودند و در کنار این نهاد به کمک نیازمندان و جامعه هدف تحت حمایت آمدند .
پرپنچی یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های ذیل در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی، کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص  دهند.
-    شماره گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷*  
-    شماره گیری سامانه گویای ۷۳۵۵ ۰۲۱ و درج عدد ۱۴
-     شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 فروردين 1400
  • ساعت 17
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 43