Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 18 فروردين 1400
کد 128867

احداث مجموعه فرهنگی هنری چند منظوره در باغستان

‍ شهردار باغستان از آغاز احداث مجموعه فرهنگی هنری چند منظوره در محل خانه تفکر نصیرآباد در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورا و شهرداری باغستان، دومین جلسه شهردار باغستان با حضور دکتر ناصری ، مدیرکل امور کتابخانه های استان تهران، خانم مهدیان، مشاور معاون توسعه نهاد کتابخانه ها، سرکار خانم رضایی، رئیس امور کتابخانه های شهرستان شهریار و شمسایی، رئیس اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی به منظور تعیین تکلیف و نحوه و شرایط اجرا و احداث مجموعه چند منظوره در محل خانه تفکر درسال جلسات شهرداری برگزار شد.
حسن رنجبر شهردارباغستان از احداث ساختمان جدید خانه‌ تفکر نصیرآباد در آینده نزدیک در قالب یک مجموعه فرهنگی چند منظور خبر داد و افزود: تفاهم‌نامه‌ای فی مابین شهرداری و اداره کل امور کتابخانه های استان تهران تدوین و نهایی شده است و شهرداری باغستان نسبت به شروع احداث ساختمان خانه تفکر در قالب یک مجموعه کامل فرهنگی در آینده نزدیک اقدام خواهد کرد.
وی اظهار داشت هزینه کردن در مقوله فرهنگ، نوعی سرمایه‌گذاری فرهنگی است و این امر می تواند موجبات کاهش آسیب‌های اجتماعی را فراهم آورد.
شهردار باغستان تصریح کرد: فرهنگ زیر بنای توسعه جوامع است و مدیریت شهری باغستان این آمادگی را دارد در راستای  افزایش میزان سرانه فضاهای فرهنگی و فراهم آوردن مکانی برای انجام فعالیتهای فرهنگی و هنری جوانان و نوجوانان در محله نصیرآباد اقدام نماید.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 فروردين 1400
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری باغستان
  • تعداد بازدید 27