Aa
شنبه 28 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 18 فروردين 1400
کد 128835

نشست ویدئو کنفرانسی معاون اول رئیس جمهور با مدیران حوزه مدیریت بحران/ درجاتی: هماهنگی بین دستگاهی در استان تهران در حوزه مدیریت بحران تسریع می شود

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اهمیت هماهنگی در حوزه مدیریت بحران از تسریع هماهنگی بین دستگاهی در استان تهران در حوزه مدیریت بحران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ نشست ویدئو کنفرانس مدیرکل، معاون و پرسنل مدیریت بحران استان تهران همزمان با حضور مدیران کل مدیریت بحران سایر استان های کشور به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری و رئیس محترم سازمان مدیریت بحران کشور و معاونین و مشاورین و مدیران سازمان متبوع با محوریت بهسازی و متناسب سازی امور مرتبط با مدیریت بحران برگزار شد.

منصور درجاتی در حاشیه این جلسه با اشاره به اهمیت مدیریت بحران اظهار داشت: یکی از اصلی ترین و مهم ترین وظیفه مدیران بحران در زمان بروز حوادث و بحران های غیر منتظره و ناگهانی اخذ تصمیمات کارساز، منطقی، موثر و فوری بر اساس آمار و اطلاعات موجود به منظور حداکثر کاهش میزان خسارات وارده و کنترل و مدیریت روند بحران است. 

وی افزود: همیشه و در همه حال می بایست آمادگی مواجه با بحران دیگری در حین مدیریت کردن بحران اولیه را داشته باشند و برای رویایی، مواجه، چاره اندیشی ، کنترل و مدیریت آن نیز آمادگی داشته باشند و تدابیر لازم برای کنترل ابعاد ماجرا را به کار برند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بیان کرد: ایجاد هماهنگی میان گروه های مختلفی که وظیفه کنترل و کمک رسانی به حوزه دچار بحران را بر عهده دارند نیز یکی دیگر از وظایف اصلی و حائز اهمیت مدیران بحران محسوب می شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 فروردين 1400
  • ساعت 10
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 132