Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 17 فروردين 1400
کد 128791

رئیس شورای اسلامی اسلامشهر: مدیران شهری با انگیزه به ادامه مسیر خدمات رسانی به شهروندان بپردازند.

روز گذشته در دیدارهای جداگانه سرپرست و مدیران شهرداری با رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، بر تداوم همکاری و تعامل مدیران تاکید شد.
به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، روز گذشته محسن حمیدی سرپرست شهردای به همراه برخی معاونین و مدیران شهرداری، با رئیس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر به صورت جداگانه دیدار کردند و  حمیدی ضمن تشکر از حسن اعتماد و حمایت شورا از ظرفیت داخلی شهرداری، به تداوم انجام پروژه ها و فعالیت های شهرداری بدون هیچگونه وقفه و خللی اشاره نمود.
 
اورینب مسرور رئیس شورای اسلامی شهر در این نشست صمیمی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر طلا شهردار سابق اسلامشهر و آرزوی سلامتی و بهروزی برای وی، اظهار داشت: هر یک از شما مدیران می بایست همانند گذشته با انگیزه به ادامه کار بپردازند و با تعامل و همکاری با یکدیگر در مسیر خدمات رسانی به مردم فعالیت نمایند که در این مسیر شورای اسلامی شهر همواره در کنار مجموعه شهرداری است تا انشالله وعده ای که به شهروندان داده ایم محقق شود.
 
وی در ادامه گفت: در روزهای پیش رو که انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر را در پیش رو داریم باید به دور از فضاهای سلیقه ای و سیاسی و انتخاباتی به وظیفه اصلی خود که خدمت رسانی به مردم است بپردازیم و خدمات رسانی در زمینه های عمرانی و خدماتی بیش از گذشته ادامه داشته باشد.
 
در سایر دیدارهای انجام شده نیز، اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های اخیر انجام شده در سطح شهر از مدیران خواستند با تلاش مضاعف و همراهی یکدیگر به عنوان یک ید واحد به اجرای پروژه ها بپردازند تا مردم بدون احساس هیچگونه خلا و کاستی، از خدمات مجموعه مدیریت شهری رضایت داشته باشند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 فروردين 1400
  • ساعت 15
  • توسط شهرداری اسلامشهر - استان تهران
  • تعداد بازدید 37