Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 15 فروردين 1400
کد 128656

تجدید بعیت کارکنان جوان کمیته امداد استان تهران با شهداء انقلاب

با حضور جمعی از کارکنان کمیته امداد استان تهران آیین تجدید بیعت کارکنان کمیته امداد استان تهران در محل گلزار شهدای تهران برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران،  امروز یکشنبه پانزدهم فروردین با حضور مدیرکل کمیته امداد استان تهران، مشاور امور جوانان رئیس کمیته امداد، معاونان، رؤسا و کارکنان کمیته امداد استان تهران در جوار مزار شهدای گمنام بهشت زهرا (س) برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل غبارروبی، عطرافشانی مزار شهداء، روایت قصه های جنگ و شهادت دلیرمردانه شهداء توسط یکی از راویان دفاع مقدس، سخنرانی و مسابقه فرهنگی و تجلیل از کارآفرینان جوان برگزار شد.
سید ابوالفضل پرپنچی ،مدیرکل کمیته امداد استان تهران در جمع کارکنان این نهاد در محل سالن دعای ندبه گلزار شهدا با بیان اینکه هفته جوان از پنجم لغایت یازدهم فروردین ماه همزمان با ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) بود اما به علت تعطیلات نوروزی ،امروز ضمن میثاق با شهداء فعالیت خود را در مسیر خدمت رسانی به نیازمندان در سال ۱۴۰۰ آغاز می نماییم.
وی افزود : شهداء یادشان ماندگار است  و ما  باید دنبال این باشیم که راه آنها را ادامه دهیم.
پرپنچی به نام گذاری شعار امسال رهبر معظم انقلاب با عنوان تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نیز اشاره و تاکید کردو افزود: تحقق شعار سال نیازمند کار جهادی و مضاعف است و همه کارکنان جوان همگام با سایر کارکنان در جهت رفع موانع و کمک به تولید و اشتغال در استان تلاش نمایند.
 مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ادامه داد: ما در بسیاری موارد دچار خلاء هستیم اما با حضور کارکنان جوان و فرهیخته  میتوانیم پیشرفت داشته باشیم.
وی، گفت: تشکر میکنم از شما جوانان که در جبهه مقابله با فقر تلاش می کنید. فقر هم نوعی دشمن است و باید در جهت خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت تلاش کنیم.
در پایان این مراسم از دو نفر از کارآفرینان جوان تحت حمایت تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 فروردين 1400
  • ساعت 17
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 68