Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 27 اسفند 1399
کد 128240

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره): هدف کمیته امداد ارائه بهترین خدمات به مددجویان است

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: مسوولان کمیته امداد تلاش دارند تا به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتباراتی که مجلس در بودجه سال ۱۴۰۰ تعیین کرده، بهترین خدمات را به مددجویان ارائه دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره) کشور در آئین واگذاری ۳۵۲ واحد مسکونی به مددجویان در شهرستان پیشوا بیان داشت: مسوولان کمیته امداد خود را خادم افرادی می‌دانند که ولی نعمت مسوولان هستند و تلاش دارند تا به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتباراتی که مجلس در بودجه سال ۱۴۰۰ تعیین کرده، بهترین خدمات را به مددجویان ارائه دهند.

وی افزود: امروز به برکت روز پاسدار و مناسبت‌های ماه شعبان، ۳۵۲ واحد مسکونی از پروژه‌های بلااستفاده مسکن مهر به صورت رسمی به مددجویان واگذار شده و امروز ۸۲ خانواده در این پروژه ساکن شده و مابقی تا فروردین ماه سال ۱۴۰۰ در این منازل ساکن می‌شوند.

بختیاری بیان داشت: همزمان با این برنامه، ۲ هزار و ۵۰۰ واحد در استان خراسان جنوبی و هزار و ۲۵۰ واحد در کرمان تحویل مددجویان کمیته امداد می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور افزود: سال قبل با تفاهم نامه میان کمیته امداد و رسازمان برنامه و بودجه، احداث ۱۷ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد منعقد شد که ۵ هزار واحد در خراسان جنوبی، ۶ هزار واحد در کرمان، ۶ هزار واحد در سیستان و بلوچستان و ۵۰۰ واحد در خراسان جنوبی احداث می‌شود که ۲ هزار و ۵۰۰ واحد خراسان جنوبی امروز و ۲ هزار واحد باقیمانده تا شهریورماه سال ۱۴۰۰ واگذار می‌شود.

وی گفت: در استان کرمان نیز احداث ۲ هزار و ۷۴۴ واحد در دستور کار قرار دارد که هزار و ۵۴۰ واحد امروز افتتاح و ۲ هزار و ۲۵۶ واحد باقیمانده تا شهریور ماه سال ۱۴۰۰ واگذار می‌شود.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 27 اسفند 1399
  • ساعت 16
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 177
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا