Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 14 اسفند 1399
کد 127389

چراغعلی: لزوم تدیبر و برنامه ریزی جهت تهیه، توزیع و استحصال از منابع آب به صورت منطقی؛ اقدامات لازم جهت حفاظت از تاسیسات آب‌ انجام می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در حوزه توزیع ، تهیه و استحصال از منابع آب به صورت منطقی بر حفاظت از تاسیسات آب و شروع پروژه های تمام شده تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع استانداری تهران؛ عبدالرضا چراغعلی در جلسه کارگروه استانی آب کشاورزی با اشاره به بررسی موقعیت ایستگاه‌های پمپاژ اصلی و ثانویه در شهرستان های اسلامشهر، شهریار، بهارستان و رباط کریم اظهار داشت: آب، یکی از مهم ترین عامل جنگ میان کشورها در هزاره سوم و نگرانی های اجتماعی است؛ کشور ایران نیز اگر تدبیر و برنامه ریزی لازم و درست را در حوزه توزیع، تهیه و استحصال از منابع آب به صورت منطقی نداشته باشد، با چالش‌های اجتماعی روبه‌رو‌‌ خواهیم شد و امید است اقدامات به گونه ای منطقی پیش برود تا با این گونه مشکلات مواجه‌نشویم.

وی سپس تاکید کرد: این موضوع در استان بسیار حائز اهمیت است و باید جلسات بیشتری با فاصله کمتر برگزار شود؛ بنابراین مقرر شد ابتدا از ایستگاه‌های پمپاژ اصلی و ثانویه این چهار شهرستان بازدید میدانی و جلسه ای را در‌ روزهای پایانی سال برای جمع بندی برگزار‌ شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران خاطرنشان کرد: دولتی ها هزینه بسیار زیادی را بابت سرقت در این مناطق به‌ویژه تاسیسات پرداخت‌ می کنند؛ برای حفاظت از این تاسیسات و تحویل گرفتن اقداماتی که به پایان رسیده است و قابلیت شروع و آغاز به کار رسمی را دارد به‌ویژه ایستگاه های چهارگانه هرچه سریع‌تر برنامه‌ریزی شود.

چراغعلی عنوان کرد: مقرر شد خلاصه اقدامات انجام شده در ایستگا‌ه‌های پمپاژ چهار شهرستان رباط کریم، شهریار، بهارستان و اسلامشهر برای جلسه آینده آماده شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 14 اسفند 1399
  • ساعت 15
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 76