Aa
چهارشنبه 25 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 13 اسفند 1399
کد 127295

دومین جلسه ستاد استقبال از بهار در شهرداری باقرشهر

دومین جلسه ستاداستقبال از بهار1400 درراستای ارائه خدمات رسانی به شهروندان وآماده سازی فضای شهردرشهرداری باقرشهر به هماهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر:
صبح روز دوشنبه 11اسفندماه دومین جلسه ستاداستقبال از بهاردرراستای ارائه خدمات رسانی به شهروندان و آماده سازی فضای شهردر شهرداری باقرشهر با هماهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی و با حضور معاونین ومسئولین واحدهای اجرایی شهرداری برگزارشد.
محبی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر در توضیح این خبر گفت: با نزدیک شدن به فصل بهار ، علاوه بر ارائه خدمات عمومی در سطح شهر و پیگیری مجموعه پروژه های در حال اجرا، پیشنهادات و اقداماتی در راستای توسعه و ارتقاء خدمات بهینه به شهروندان و پاسخگویی به نیازهای آنان و همچنین در خصوص ایجاد شرایط ایده آل با توجه به شرایط و محدودیت های مربوط به بيماري کرونا، جهت رفاه شهروندان انجام خواهد شدتا درراستای خدمت‌رسانی به شهروندان و ایجاد چهره‌ای زیبا و دلنشین در سطح شهر اقدامات لازم را انجام دهد.
گفتنی است تاکنون جلساتی در خصوص برنامه ریزی های مربوط به استقبال از بهار در شهرداری برگزار شده و دراین جلسه نیز مدیران ومسئولین واحدها طرح ها وپیشنهادات خودرامطرح نمودند وتصمیمات لازم نسبت به اجرای مواردمطروحه گرفته شد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 اسفند 1399
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری باقرشهر
  • تعداد بازدید 60