Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 12 اسفند 1399
کد 127272

توسط امور منابع آب تهران ؛ بخشی از بستر رودخانه جاجرود رفع تصرف شد

مدیر امور منابع آب تهران، از رفع تصرف مساحتی بیش از 70 مترمربع از مسیل دره دیگی، منتهی به رودخانه جاجرود از توابع شهرستان پردیس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "راما حبیبی" با اعلام این خبر، افزود: با تلاش کارشناسان حقوقی و فنی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب تهران و پس از انجام کارشناسی های لازم، با اخذ دستور قضایی از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و با حضور کلانتری مربوطه، مساحتی بیش از 70 مترمربع از مسیل دره دیگی رفع تصرف شد.
وی با بیان اینکه این عملیات در راستای قانون توزیع عادلانه و حراست از منابع آب های سطحی این شهرستان انجام شد، تصریح کرد: این عملیات که شامل تخریب دیواره چینی  و بنای غیر مجاز بوده در قالب یک فقره دستور قضایی رفع تصرف و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج گردید.
حبیبی در پایان با تاکید بر اینکه افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله، استعلام لازم را از امور آب تهران اخذ کنند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند، خاطر نشان کرد:  این امور در جایگاه حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را به عمل خواهد آورد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 اسفند 1399
  • ساعت 14
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 85