Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 12 اسفند 1399
کد 127228

فرماندار ری عنوان کرد؛ عزم راسخ مجموعه شهرستان ری در برگزاری انتخابات پرشور همراه با نشاط در خرداد ماه ۱۴۰۰

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات نقش بسزایی در جایگاه و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه داخلی و بین المللی دارد وهمه دست‌اندرکاران مجموعه شهرستان ری تلاش خواهند کرد تا انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ پرشور و همراه با نشاط سیاسی برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در دوازدهمین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات خرداد ۱۴۰۰ و رسیدگی به مسائل و موضوعات شهرستان ری گفت: شیوع بیماری کرونا تمامی برنامه ها و مراسمات را تحت الشعاع قرار داده و اگر این روند شیوع تا چند ماه آینده ادامه یابد، انتخابات در شرایط کرونایی برگزار خواهد شد که در شهرستان ری مهمترین اولویت در برگزاری انتخابات، در نظر گرفتن تمهیدات در جهت حفظ سلامت رای دهندگان خواهد بود و بایستی از امروز برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

معاون استاندار تهران افزود: بخشداران، شهرداران، مدیران دستگاه های اجرایی و دهیاران شهرستان ری رسیدگی به امور مردم و حوزه سرزمینی را در دستور کار قرار داده و از حضور در هرگونه فضاهای سیاسی انتخاباتی که موجب تحت الشعاع قرار گرفتن اصل بی طرفی می شود پرهیز کنند.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: چهار انتخابات در خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است که با همدلی و انسجام مردم ولایی شهرستان ری همچون گذشته مشارکت مطلوبی در این انتخابات محقق خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری همراه با امنیت و سلامت در انتخابات از مهمترین اولویت ها در شهرستان ری است و در این راستا همه ما در خصوص تحقق مشارکت سیاسی در انتخابات مسئولیت داریم.

توکلی کِجانی بیان داشت: مشارکت حداکثری در انتخابات نقش بسزایی در جایگاه و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی دارد و در این راستا مجموعه شهرستان ری تلاش خواهند کرد تا انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ پرشور و همراه با نشاط سیاسی برگزار شود.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 اسفند 1399
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 77
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری