Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 11 اسفند 1399
کد 127197

اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی و افزایش شور و نشاط سیاسی شورای هماهنگی انتخابات شهرستان رباط کریم

اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی و افزایش شور و نشاط سیاسی شورای هماهنگی انتخابات به ریاست مدیر روابط عمومی فرمانداری در محل سالن جلسات شهید رجایی برگزار شد.  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، این جلسه که به ریاست معصومه کوشکستانی؛ مسئول روابط عمومی، فریبا بیگدلی؛ کارشناس روابط عمومی فرمانداری و تمام مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان برگزار گردید ضمن خیر مقدم نقش روابط عمومی ها را در افزایش مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: بحث انتخابات از حیث اهمیتی که در انتخاب قانونگذاران کشور دارد بسیار مهم است و برای دولت نیز برگزاری انتخابات بصورت سالم، قانونی و همراه با مشارکت حداکثری مردم در اولویت است.

مسئول روابط عمومی فرمانداری در ادامه گفت: از این منظر انتظار ما از روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان این است که با استفاده از ظرفیت های داخلی خود و نیز بهره گیری از ارتباطاتی که با رسانه ها دارند؛ زمینه افزایش مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنند چرا که مشارکت در انتخابات وظیفه ملی است و در این بین نقش روابط عمومی ها در افزایش مشارکت مردم در انتخابات بسیار حائز اهمیت است.
کوشکستانی در ادامه اظهار داشت: همه روابط عمومی ها باید برای برگزاری انتخابات پرشور در شهرستان تلاش کنند و بدون هیچ گونه سوگیری و طرفداری، زمینه مشارکت عمومی را فراهم کنند چرا که رأی مردم حق الناس است.
بیگدلی کارشناس روابط عمومی فرمانداری در پایان این جلسه در خصوص افزایش مشارکت و اخبار ادارات شهرستان عنوان کرد: روابط عمومی های ادارات و نهاد های شهرستان باید با شناخت و آگاهی از نیاز های مردم، آنها را به مدیران خود انتقال دهند و با برقراری یک ارتباط دوسویه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولان شوند .  روابط عمومی پل ارتباطی بین مردم و مسئولین است.
وی همچنین گفت: روابط عمومی ها باید بعنوان زبان گویای مجموعه خود به بیان اقدامات صورت گرفته از سوی ادارات و دستگاها به مردم بپردازند.
وی از روابط عمومی های ادارات و نهادها خواست با نهایت  دقت هدف اصلی خود را انعکاس اخبار مثبت نهاد  مربوطه  قرار دهند و احساس تعهد نسبت به سازمان داشته باشند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 اسفند 1399
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 95
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری رباط کریم