Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 9 اسفند 1399
کد 127030

باقرشهر نگین درخشان شهرستان ری است

ابوطالب بقرایی/استاد فرج در افتتاح پروژه های عمرانی سنگ تمام گذاشتند.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
ابوطالب بقرایی رئیس شورای اسلامی باقرشهر در آیین گرامیداشت بیست و چهارمین سالروز تاسیس شهرداری و تجلیل از خیرین ساخت مسجد امیر المومنین (ع) گفت: باقرشهر نگین درخشان شهرستان ری در سازندگی است .
 ایشان ادامه داد: سعید استادفرج  شهردار باقرشهر برای افتتاح پروژه های عمرانی در طول یکسال گذشته سنگ تمام گذاشتند.
 وی افزود: با وجود پتانسیل فراوان در شهرها متاسفانه به علت عدم وجود مدیریت شهری واحد و کم بودن اختیارات شهرداران ، شاهد موازی کاری دستگاهها میباشیم که امیداست با تدابیر نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی  و دولت، نسبت به رفع این دغدغه اقدامات لازم صورت پذیرد.
وی ادامه داد: تجربیات ارزنده چندین دوره مدیریت شوراها؛ موجب شده تا در تمام زمینه ها  شاهد تحولات شگرفی در باقرشهر باشیم که این اقدامات موجب هویت بخشی شهر شده است
 وی ضمن قدردانی از زحمات ناصری پور شهردار سابق باقرشهر افزود: شورای اسلامی دوره پنجم در یک تصمیم جهادی و با انتخاب استادفرج ؛ و با استفاده از تجربیات این شهردار با تجربه، توانست طی یک فرایند یکساله علیرغم منابع کم مالی و شیوع ویروس کرونا ، نسبت به تکمیل و افتتاح ۵ پروژه بزرگ عمرانی اقدام نماید که این موضوع برای همگان و علی الخصوص شهروندان بسیار حائز اهمیت میباشد.
 ابوطالب بقرایی در پایان اذعان داشت: 
همدلی، همسویی و وحدت بین شهردار و شورای اسلامی شهر و همراهی مجموعه مدیریت شهری در طی یکسال گذشته رمز پیروزی و اتمام کارهای عقب مانده بوده است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 9 اسفند 1399
  • ساعت 10
  • توسط شهرداری باقرشهر
  • تعداد بازدید 44