Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 9 اسفند 1399
کد 127012

برگزاری کاروان شادی خودرویی در روز میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) در شهر باغستان

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای و شهرداری باغستان: کاروان شادی خودرویی میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) در شهر باغستان بر پا شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، محمدرضا شمسایی مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان گفت: فرارسیدن سیزدهم رجب سالروز ولادت خجسته و مبارک مولود کعبه حضرت علی(ع) و مظهر عدالت و تقوا و روز پدر را بر تمامی شیعیان و پدران ایرانی تبریک عرض می‌نمایم.
وی با اشاره به برپایی کاروان شادی خودرویی در روز میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) در سطح شهر باغستان افزود: امسال با توجه به وجود بیماری منحوس کرونا توفیق برگزاری جشن‌های شادی و سرور در روز میلاد آن حضرت و حضور مردم ولایتمدار و عاشق اهل بیت(ع) باغستان سلب شده و انشالله به میمنت این میلاد خجسته به زودی این بیماری از سطح کشور رخت بر‌بندد.
مدیر اداره فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باغستان بیان داشت: انشاالله این کاروان شادی خودرویی به همت اداره فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری باغستان در روز میلاد حضرت علی(ع) در سطح شهر با اجرای برنامه‌های فرهنگی و پخش مولودی و تواشیح برپا خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 9 اسفند 1399
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری باغستان
  • تعداد بازدید 34