Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 126921

محسنی بندپی: افزایش سالانه ۶۰ هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی استان تهران؛ افزایش فضای فیزیکی آموزشی در دستورکار قرار دارد

استاندار تهران با اشاره به پیگیری جهت افزایش فضای فیزیکی آموزشی از افزایش سالانه ۶۰ هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی استان تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه بیست و دومین جشنواره تجلیل از خیّرین مدرسه ساز با تقدیر از اقدامات خیّرین در امر مدرسه سازی اظهار داشت: خیّرین با اقدامات خداپسندانه خود شرایطی را فراهم می‌کنند تا نسبت به تأمین فضاهای فیزیکی آموزشی مورد نیاز در استان تهران اقدام شود.

وی ادامه داد: هر ساله به جمعیت دانش‌آموزی استان تهران افزوده می‌شود از اینرو جبران کلاس های درس مورد نیاز است؛ در این راستا دو میلیون و ۹۲ هزار دانش‌آموز در کل استان تهران داریم که بیش از یک میلیون در شهر تهران و بیش از ۸۹۰ هزار نفر مربوط به شهرستان های استان تهران هستند.

استاندار تهران سپس عنوان کرد: با توجه به نقش آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده در کشور و مسئولیت هایی که در توسعه و بالندگی کشور دارند از جایگاه بالایی برخوردار هستند و توجه به امکانات و زیرساخت های این حوزه اهمیت مضاعفی دارد.

محسنی بندپی سپس گفت: تلاش برای افزایش و ارتقای کیفیت فضای فیزیکی مناسب برای دانش آموزان در دستور کار قرار دارد؛ چرا که سالانه ۶۰ هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی استان اضافه می شود؛ از اینرو تلاش می‌شود تا سرانه مورد نیاز و نزدیک به استاندارد برای آنها تامین شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 17
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 62