Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 126914

توسط امور آب ورامین صورت گرفت:رفع تصرف 1600 متر مربع از بستر رودخانه شادچای

مدیر امور منابع آب شهریار از رفع تصرف مساحتی بالغ بر 1600 متر مربع از بستر رودخانه دره چای در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا گیتی پژوه" با اعلام این خبر، گفت:  با تلاش اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب شهریار و پس از انجام کارشناسی های لازم، با اخذ دستور قضایی در جهت قانون توزیع عادلانه آب از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار و با پشتیبانی نیروی انتظامی این شهرستان، مساحت 1600 متر مربع از بستر رودخانه شاد چای در محدوده روستای رامین، رفع تصرف شد.
وی با اشاره به همکاری تنگاتنگ دستگاه قضا با این امور در برخورد با متخلفین در زمینه منابع آب های سطحی و زیر زمینی، تصریح کرد: این رفع تصرف شامل تخلیه نخاله بوده است که با انجام این اقدام، بخشی از بستر رودخانه شادچای از ید متصرفین و افراد سودجو خارج شد.
گیتی پژوه در پایان خاطر نشان کرد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند، حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب شهریار اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند و این امور در نقش حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 15
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 68