Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 126913

با خروج منصوبات دو حلقه چاه مجاز صورت گرفت: جلوگیری از تخلیه سالانه 591 هزار متر مکعب آب توسط امور منابع آب تهران

مدیر امور منابع آب تهران از خروج منصوبات دو حلقه چاه مجاز و جلوگیری از اضافه برداشت سالانه بیش از 591 هزار متر مکعب آب، طی یک روز کاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "راما حبیبی" با بیان این مطلب، گفت: با تلاش و پیگیری واحد بازرسی و نظارت و با استناد به قانون احیاء و تعادل بخشی آب های زیر زمینی، منصوبات دو حلقه چاه مجاز، تخلیه شد و با پلمپ این چاه ها از خروج سالانه 3/591 هزار متر مکعب آب در سال از سفره های زیر زمینی این امور جلوگیری به عمل آمد.
وی با بیان اینکه حراست از منابع آبی و برخورد با متخلفین از اهداف مهم این امور می باشد، افزود: در راستای اجرای قانون احیاء و تعادل بخشی و به منظور صیانت از منابع آب، گروه گشت و بازرسی این امور دائما در حال بررسی منطقه می باشند و به محض مشاهده هر گونه تخلف در زمینه آّب های سطحی و زیر زیرزمینی، با فرد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
حبیبی در پایان ضمن هشدار به حفاران و بهره برداران غیرمجاز از آب های زیرزمینی، خاطر نشان کرد: هرگونه حفر و بهره برداری از چاه های غیر مجاز، جرم محسوب شده و امور منابع آب تهران با همکاری دستگاه قضایی، با هرگونه تخلف برخورد قانونی خواهد کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 15
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 67