Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 126910

عملیات اجرای آسفالت معابر شهر فرون آباد آغاز شد

شهردار فرون آباد گفت: عملیات اجرای آسفالت معابر شهر طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و بازدید بعمل آمده در حال انجام می باشد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد کورش میرزایی افزود: خوشبختانه با پیگیری های صورت پذیرفته پروژه ها طی زمان بندی مناسب و با کیفیت مطلوبی در حال پیشرفت می باشد و قطعاً پروژه های عمرانی و خدماتی تأثیر بسزایی در رشد و شکوفایی شهر خواهد داشت.
وی بیان داشت: لکه گیری و آسفالت مناسب و مسطح کوچه ها و خیابان های شهر یکی از مطالبات اصلی و به حق شهروندان است و بر ضرورت انجام بهسازی آسفالت در کوچه ها و خیابان های سطح شهر تاکید و عنوان کرد: در طرح نهضت آسفالت تاکنون بخش های زیادی از معابر سطح شهر آسفالت شده است و ادامه طرح جدول گذاری و آسفالت معابر بر حسب اولویت بندی در حال انجام می باشد.
وی با بیان اینکه پروژه های عمرانی در حوزه های مختلف در حال اجراست، بر لزوم اهتمام تمامی واحدهای ذیربط جهت تسریع در تکمیل این پروژه ها تاکید کرد.
وی اضافه کرد: در راستای اقدامات خدماتی و عمرانی شهرداری که بازخورد آن در هر حال برای شهر و شهروندان می باشد هیچ تعلل و تعطیلی در اجرای پروژه‌ها نداریم و در جهت خدمت رسانی بهینه به شهر و شهروندان تمام تلاش خود را خواهیم کرد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 14
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 36