Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 126907

معاون استاندار تهران: برخی با اغراض سیاسی درصدد دلسرد کردن مردم برای شرکت در انتخابات هستند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه اسلامشهر به دلیل ویژگی های منحصر به فردش دومین شهرستان استراتژیک تهران است گفت: بسیاری از زیرساخت ها در اسلامشهر باید تقویت شود و هرچند بودجه این شهر در مقایسه با سال گذشته ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ عبدالرضا چراغعلی در نود و‌پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر اسلامشهر اظهار داشت: اعضای شورای شهر در سختی ها در کنار مردم و بی واسطه بین مردم حضور داشته باشند؛ اسلامشهر به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد دومین شهر استراتژیک استان تهران است دارای اهمیت راهبردی برای مدیریت کلان در استانداری است.
 
وی در ادامه افزود: بسیاری از زیرساخت ها در اسلامشهر باید تقویت شود و هرچند بودجه این شهر در مقایسه با سال گذشته ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است؛ روزهای طلایی خدمت به مردم به سرعت در حال سپری شدن است و باید از اندک فرصت باقی مانده استفاده کنیم.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر باید به تمام امور ورود پیدا کنند و به شدت از سیاسی کار پرهیز کنند هرچند بهترین ترکیب مدیریتی را در شهرستان اسلامشهر شاهدیم؛ امروز مترو اسلامشهر که یک طرح ملی است نیازمند نگاه ویژه در تخصیص اعتبارات است و باید با اعتبارات استانی و ملی روند این پروژه تسریع شود و هرچند تاکنون این پروژه پیشرفت مطلوبی داشته است.
 
چراغعلی در ادامه عنوان کرد: طرح های توسعه شهری مصوب شورای اسلامی شهر باید به آگاهی شهروندان رسانده شود و هیچ موضوع محرمانه و پنهانی  به ویه در حوزه مدیریت شهری برای مردم وجود ندارد؛ امروز برخی با انگیزه های سیاسی و کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات و مشارکت حداقلی مردم با برجسه کردن برخی تخلفات مربوط به شهرداران و شوراها درصدد دلسرد کردن مردم از حضور در پای صندوق های رای دارند.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: تا زمان مسئولیتم از نحوه عملکرد شهرداران و شوراهای اسلامی که درچارچوب قانون باشد دفاع می کنم.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 98