Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 126906

چراغعلی: مشکل حریم بخش احمدآباد مستوفی طی فرآیند حقوقی مرتفع می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره موفقت آمیز نبودن اقدامات انجام شده در تعین تکلیف حریم بخ احمد آباد گفت: تعیین تکلیف حریم بخش احمد آباد مستوفی با طی مراحل حقوقی و قانونی در حال انجام است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ نشست مشترک معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران و فرماندار اسلامشهر با امام‌جمعه احمدآباد مستوفی، بخشدار احمد آباد مستوفی، رئیس شورای اسلامی شهر و بخش و شهردار احمدآباد مستوفی جهت بررسی مشکلات این بخش در محل بخشداری برگزار شد.
 
چراغعلی در این جلسه اظهار داشت: واقعیت این است که در حوزه مدیریت شهری و ‌تعیین حریم بخش احمدآباد خیلی موفق عمل نشده است و تعیین تکلیف حریم بخش احمد آباد مستوفی با طی مراحل حقوقی و قانونی در حال انجام است؛ عدم تعیین تکلیف حریم بخش احمدآباد مشکلات فراوانی را برای مردم این بخش ایجاد کرده و به زودی این موضوع تعیین تکلیف می شود .
 
وی در ادامه افزود: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران با پرهیز از ورود به منازعات سیاسی تنها به کار تخصصی خود بوردازند و نتایج جلسات و‌مصوبات خود را با همکاری رسانه ها به اطلاع مردم برسانند؛ شوراهای اسلامی مظهر جمهوریت نظام هستند و شوراها با پرهیز از مسائل سیاسی فقط باید به خدمت رسانی فکر کنند و در اندک فرصت باقی مانده با پرهیز از اقدامات نمایشی به خدمت گذاری به شهروندان اهتمام ورزند.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران خاطرنشان کرد: شهردار نیز ، اقدام به تدوین برنامه چشم انداز ۵ ساله با نگاهی کارشناسی و واقع بینانه کنند به سمت برون سپاری برخی خدمات اقدام کنند .
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 13
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 82