Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 126884

دیدار مسئولان شهر پرند با خانواده شهید احمدی

همزمان با سالروز شهادت شهید عنایت اله احمدی، اعضای شورای اسلامی شهر پرند، جانشین فرمانده سپاه، معاون فرهنگی و مسئول امور ایثارگران شهرداری به همراه جمعی از ایثارگران شهر پرند با حضور در منزل این شهید بزرگوار با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ آقای غلامی به نمایندگی از خانواده این شهید گرانقدر ضمن خیر مقدم به مسئولان بیان داشت: نگاه شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان پرند به تکریم خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بسیار ارزشمند است و جا دارد در این فرصت از توجه ویژه مهندس عرب شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قدردانی نمایم.
مهندس آریا خانی رئیس شورای اسلامی شهر پرند در این دیدار با بیان اینکه رویکرد مدیریت شهری، توجه جامع به موضوعات فرهنگی و اجتماعی است، اظهار داشت: تکریم و توجه به مشکلات خانواده شهدا از مهمترین وظایف مسئولان به شمار می رود و مدیریت شهری پرند با برنامه ریزی جامع به همراه سپاه پرند در این مسیر گام بر می دارد.
آقای حسین کسمرادی سخنگوی شورای اسلامی شهر پرند نیز با تاکید بر لزوم توجه ویژه به خانواده های معظم شهدا، بیان داشت: امروز این افتخار را داشتیم که در خدمت خانواده قرآنی و فرهنگی شهید احمدی که سال هاست در شهر پرند سکونت دارند باشیم. توفیق روز افزون تمامی خانواده های شهدا را از خدواند متعال مسئلت داریم و امیدواریم با دعای خیر شهدا در مسیر درست گام برداشته و شاهد آبادانی و پیشرفت شهر پرند باشیم.
آقای حمید گراوند رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر پرند نیز در این دیدار ضمن قدردانی از سپاه پرند، بیان داشت: پاسداشت مقام شهدا و فرهنگ شهادت، تاثیر بسزایی در هویت بخشی شهر پرند دارد و کمیسیون فرهنگی شورا با همکاری معاونت فرهنگی و امور ایثارگران شهرداری پرند طی مدت اخیر اقدامات موثری در این خصوص صورت داده است.
در ادامه این دیدار که پس از نماز مغرب و عشا انجام شد، سرهنگ آقاخانی جانشین فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) پرند، آقای غلامی و جمعی از ایثارگران پرند نیز به بیان خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس پرداختند.
در پایان این دیدار صمیمانه با اهدای لوح از خانواده شهید احمدی تجلیل به عمل آمد.
شهید عنایت اله احمدی، هم رزم شهید محلاتی بوده اند که در سال ۱۳۶۴ بر اثر اصابت موشک رژیم بعث عراق به هواپیمای مسافربری در آسمان اهواز به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 11
  • توسط شهرداری پرند
  • تعداد بازدید 22