Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 126876

سرپرست جدید اداره حراست منابع طبیعی استان تهران معرفی شد

سرپرست جدید اداره حراست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در جلسه شورای معاونان این اداره کل معرفی شد...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در این جلسه که سید مجتبی ایزدی معاون دفتر مرکزی حراست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و اعضای شورای معاونان این اداره کل حضور داشتند، عیدی وند به عنوان سرپرست جدید اداره حراست این اداره کل معرفی شد.
علینقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در این جلسه که با آئین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید حراست این اداره کل همراه بود، طی سخنانی حراست را چشم بینای دستگاه های اجرایی دانست و گفت: حراست از جایگاه مشورتی برخوردار است که در این خصوص می تواند با کسب اطلاعات بهنگام و انتقال آن به مدیریت از وقوع بسیاری از مشکلات و آسیب ها پیشگیری کند.
وی ادامه داد: حراست به عنوان امین و مأمن دستگاه، مدیر و همکاران هر مجموعه ای محسوب می شود و در این راستا باید مسئول و همکاران حراست با مثبت اندیشی و به دور از هر گونه ذهنیتی وظایف و مأموریت های محوله را دنبال کنند.
این مسئول منابع طبیعی استان تهران تأکید کرد: یکی از موضوعاتی که حراست می تواند با انجام آن نسبت به زمینه های ایجاد امنیت مجموعه اقدام کند، موضوع آسیب شناسی است که ضرورت دارد در دستور کار جدی حراست قرار گیرد.
حیدریان خاطر نشان کرد: استان تهران از لحاظ موقعیت جغرافیایی و ارزش بالای زمین از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است که در این خصوص نیازمند اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی برای عدم آسیب رسانی به مجموعه می باشد.
گفتنی است در این جلسه از زحمات و تلاش های سعید میرزاآقائی در طول دوران تصدی مسئولیت اداره حراست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران تقدیر به عمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 10
  • توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری استان تهران
  • تعداد بازدید 77