Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399
کد 126832

توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در شهرستان فیروزکوه

مدیر امور منابع آب فیروزکوه ازتوقیف یک دستگاه حفاری غیرمجاز تراکتوری، در حال حفر چاه غیرمجاز در محدوه عملکرد این امور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "وحید مرادی نسب" با اعلام این مطلب، اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده توسط اکیپ گشت و بازرسی امور منابع آب فیروزکوه در راستای صیانت از منابع آبی این شهرستان، نسبت به توقیف یک دستگاه حفاری غیرمجاز تراکتوری و جلوگیری از حفر چاه غیرمجاز اقدام شد.
مرادی نسب با اشاره به اینکه این دستگاه حفاری غیر مجاز با اخد دستور قضایی و در حضور مامورین نیروی انتظامی توقیف و به پارکینگ تحت نظارت این امور منتقل گردید، اظهار کرد: در ماه اخیر مساحت 80 هزار  متر مربع از بستر و حریم رودخانه فرح رود نیز رفع تصرف گردید.
وی با بیان اینکه در بهمن ماه تعداد 10 حلقه چاه غیر مجاز شناسایی و 75 فقره اخطاریه در بخش آب های سطحی و زیرزمینی صادر شده است، تصریح کرد: طی مدت یاد شده تعداد 115 حلقه چاه مجاز نیز مورد کنترل و بازدید دوره ای قرار گرفته است.
مدیر امور منابع آب فیروزکوه در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب شهرستان فیروزکوه با توجه به وظیفه ذاتی خود بر اساس قانون با هر گونه تخلف در زمینه آبهای سطحی و زیرزمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 4 اسفند 1399
  • ساعت 14
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 24