Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399
کد 126826

تاکید شهردار فرون آباد بر تکمیل و تجهیز بوستان های جدید شهر

شهردار فرون آباد با توجه به عملیات اجرایی بوستان های جدید شهر ( بوستان سلامت و بوستان مسکن مهرامین ) گفت: بوستان های جدید می بایست هرچه سریع تر تکمیل و تجهیز و به بهره برداری برسد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد کورش میرزایی با بیان اینکه احداث بوستان های جدید باعث شادابی و تقویت روحیه شهروندان خواهد شد، افزود: کاشت نهال، گل کاری، نصب تجهیزات روشنایی، نصب وسایل ورزشی و مبلمان پارکی از جمله اقداماتی است که در خصوص تکمیل این بوستان ها در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه مسئولان باید همواره در راستای ایجاد، توسعه و تثبیت بسترهای رفاه عمومی شهروندان حرکت نمایند، بیان داشت: شهرداری  نیز در جهت تحقق این رویکرد با هدف ارتقای رفاه حال شهروندان و دسترسی آسان به محیط های تفریحی و رفاهی و ایجاد نشاط و شادابی در بین این عزیزان نگاه ویژه ای به بوستان های سطح شهر دارد.
وی تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر با عزم راسخ و در حد توان و امکانات در اختیار، تلاش دارد خدمات مطلوبی را به شهروندان ارائه نماید و امیدواریم شهروندان عزیز نیز ضمن حفظ و نگهداری از امکانات شهری ما را در تحقق این هدف یاری نمایند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 4 اسفند 1399
  • ساعت 14
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 21