Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 29 بهمن 1399
کد 126601

معاون استاندار تهران: کمربندی جنوبی قرچک به شهرستان‌های مجاور امتداد یابد

معاون استاندار تهران گفت: با راه‌اندازی فاز نهایی کمربندی جنوبی قرچک در تلاش هستیم که با بهره بیشتر صرفاً به عنوان یک شبکه درون شهری و شهرستانی عمل نکند و این کمربندی بتواند به شهرستان‌های مجاور هم امتداد پیدا کند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در حاشیه افتتاح پروژه های شهرداری قرچک، اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات خوب و مؤثری را شهرداری قرچک انجام داده که مهم‌ترین آن در حوزه ترافیک و موضوع کمربندی یک کیلومتر باقی مانده بود که قبلاً بخش قابل توجهی از آن انجام شده بود و با راه‌اندازی فاز نهایی آن شرایط بهتری برای ترافیک شهرستان فراهم شد که موجب رفاه هر چه بیشتر مردم می‌شود.

وی گفت: با افتتاح و بهره‌برداری از چند مرکز فرهنگی و پروژه‌های آموزشی از جمله پارک ترافیک در سطح شهرستان، امیدوار هستیم با همتی که همه مسؤولان دارند بتوانیم سال ۱۴۰۰، برنامه‌های بهتری را با برنامه‌ریزی انجام گرفته و حمایتی که استانداری خواهد کرد برای مردم این شهرستان داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران ادامه داد: در مباحث ترافیکی قطعاً این ارتباطات هم تسهیل می‌کند و هم در واقع ضروری است و حتماً اتصال این کمربندی را که وزارت راه و شهرسازی پیگیری می‌کند ما هم با اولویت دنبال می‌کنیم که از این مسیر بهره بیشتری برای اتصال به شهرستان مجاور گرفته شود و صرفاً به عنوان یک شبکه درون شهری و شهرستانی عمل نکند.

چراغعلی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با ایجاد این کمربندی ارتباط بیشتری برای مردم عزیز فراهم شود و قول می‌دهم و پیگیری می‌کنم که حتماً جزو برنامه‌های شهرستان‌های مجاور هم این مسیر بتواند امتداد پیدا کند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 29 بهمن 1399
  • ساعت 14
  • توسط شهرداری قرچک
  • تعداد بازدید 152