Aa
يکشنبه 22 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 9 بهمن 1399
کد 125165

ایجاد زمینه اشتغال برای 3000 نفر در شهرستان پاکدشت

برنامه بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان پاکدشت از مجتمع غذایی مهیا پروتئین و سردخانه آروند سرد در شهرک صنعتی خوارزمی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز چهارشنبه برنامه بازدید مهدی یوسفی جمارانی سرپرست  فرمانداری شهرستان پاکدشت با همراهی علی علیمحمدی معاون برنامه ریزی فرمانداری ، علیدادی بخشدار شریف آباد و رستگار رئیس اداره دامپزشکی از مجتمع غذایی مهیا پروتئین و سردخانه آروند سرد در شهرک صنعتی خوارزمی برگزار شد.

بر پایه این گزارش مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین در شهرک صنعتی خوارزمی با زیر بنای تقریبی 14280 مترمربع  در سه طبقه احداث شده است و در طراحی های این مجموعه ، اهداف بلند مدت جهت تاًمین بازارهای آینده در نظر گرفته شده به نحوی که در زمان بهره برداری ظرفیت تولیدی معادل 500 تن محصولات پروتئینی شامل انواع گوشت قرمز( گوسفندی و گوساله ) ، گوشت سفید ( مرغ و ماهی ) ، محصولات آلایشی گوسفند، فرآورده های گوشتی ( سوسیس ، کالباس ، همبرگر و ناگت ) ، غذاهای نیمه آماده ، کنسروی و تن ماهی جزو سبد محصولات این مجتمع خواهد بود .

 این مجتمع با آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه صنایع غذایی ساخته شده که در آینده نزدیک  افتتاح می گردد و با افتتاح فاز جدید مجتمع مذکور تعداد فرصت های شغلی به بیش از 3000 نفر و حدود 20000 نفر به صورت غیر مستقیم خواهد رسید.

همچنین در احداث سردخانه آروند سرد از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است و مجهز به تجهیزات با بالاترین استاندارد جهانی است.

 این مجتمع متشکل از 19 سالن دو مداره و بالای صفر و زیر صفر به ظرفیت 14 هزار تن دارای قابلیت نگهداری انواع مواد غذایی و بهداشتی از جمله گوشت و مواد پروتئینی، انواع محصولات لبنی، میوه جات، گل، دارو و ... می باشد.

این موسسه در زمینی به مساحت 16 هزار مترمربع و سطح زیر بنای 7300 مترمربع که سوله اصلی است در شهرستان پاکدشت احداث و آماده بهره برداری میباشد.

در حال حاضر بیش از 200 نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در این واحد مشغول به کار می‌باشند.
 
 


  
 
  
  
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 بهمن 1399
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 32
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری پاکدشت