Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399
کد 124676

اجرای طرح های تشویقی صدور پروانه ساختمانی در بافت فرسوده شهر فرون آباد

شهردار فرون آباد با اشاره به اجرای آئین نامه های اجرائی برنامه ملی بازآفرینی پایدار شهری، گفت: در جهت تشویق به نوسازی بافت فرسوده مالکینی که املاک آنها در محدوده بافت فرسوده واقع گردیده مشمول تخفیفات صدور پروانه ساختمانی می گردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد کورش میرزایی بیان داشت: هدف از اجرای طرح های بازآفرینی شهری این است که مردم در مناطق هدف، از احساس امنیت و آرامش برخوردار شده و بتوانند از امکانات لازم شهری در تمامی حوزه ها بهره مند شوند و همچنین نسبت به توانمند سازی بافت های ناکارآمد اقدام نمود که با این اقدامات بسیاری از مشکلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نیز حل خواهد شد و بازگشایی معابر و توسعه زیرساخت ها در چارچوب طرح های توسعه شهری صورت می پذیرد.
وی اضافه کرد: برنامه اجرایی بازآفرینی شهری شامل مجموعه‌ای از اقدامات در مناطق هدف است، به نحوی که علاوه بر ارتقای استاندارد‌های مسکن، سرانه فضا‌های عمومی و دسترسی به خدمات شهری، منجر به توسعه زیرساخت‌های شهری شود.
وی افزود: شهروندان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از تسهیلات تشویقی به معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مراجعه نمایند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 بهمن 1399
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 51