Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399
کد 124672

نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر فیروزکوه / تلاش اکیپ های اجرایی برای رفع لغزندگی و انسداد معابر

دبیر ستاد مدیریت بحران شهر فیروزکوه از عملیات نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر فیروزکوه خبر داد و افزود: اکیپ های اجرایی برای رفع لغزندگی و انسداد معبر از لحضات اولیه بارش برف تاکنون در حال فعالیت هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، معاونت خدمات شهری شهرداری فیروزکوه گفت: اکیپ های اجرایی و خدماتی شهرداری فیروزکوه با توجه به بارش برف صبح امروز، همچنان در حال نمک پاشی و رفع لغزندگی معابر هستند.

وی افزود: اکیپ های اجرایی، ابتدا در معابر و میدان های پر رفت و آمد با در نظر گرفتن اولویت به برفروبی و نمک پاشی اقدام نموده و سپس در معابر فرعی سطح شهر ارائه خدمت نموده و همچنان در حال نمک پاشی و رفع لغزندگی معابر هستند.

مدیریت خدمات شهری اظهار داشت: با به کارگیری تمام توان و امکانات خود در تلاش هستیم تا در روزهای بارندگی و بارش برف از بروز هر گونه آبگرفتگی، لغزندگی و اخلال در تردد وسائط نقلیه و شهروندان جلوگیری نماییم.

شجاع از شهروندان خواست تا ضمن حفظ صبوری و جلوگیری از تردد غیر ضرور در سطح شهر، در صورت مشاهده گرفتگی معابر با شماره 02176442898 خدمات شهری شهرداری فیروزکوه تماس گرفته تا نزدیکترین اکیپ در حال فعالیت در محدوده حاضر و نسبت به رفع مشکل اقدام کند.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 بهمن 1399
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری فیروزکوه - استان تهران
  • تعداد بازدید 47