Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 1 بهمن 1399
کد 124638

ساختمان شماره 2 آتش نشانی شهرداری فرون آباد افتتاح می شود

شهردار فرون آباد از افتتاح و بهره برداری ساختمان شماره 2 آتش نشانی ( ساختمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ) همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد کورش میرزایی هدف اصلي مجموعه مدیریت شهری در بهره برداری از این پروژه را كاهش زمان رسيدن به حادثه و امدادرساني مطلوب‌تر به شهروندان دانست و افزود: اميدواريم همشهريان عزيز نيز در اين مهم آتش‌نشانان را ياري كنند.
وی با بیان اینکه با افزایش مشارکت شهروندان در اجرای پروژه ها باعث نشاط، امید و تسریع در امور شهری خواهیم شد، خاطرنشان کرد: با همدلی و همیاری شهرداری و شهروندان زمینه تسریع در امر خدمت رسانی در زمینه های مختلف به ویژه فعالیت های عمرانی فراهم می شود.
وی با اشاره به ضرورت احداث ساختمان آتش نشانی از این منظر که شهر گسترش پیدا کرده و حجم فعالیت های ایستگاه آتش نشانی بواسطه الحاق مناطق صنعتی – کارگاهی مقداد و خیابان های اطراف، مناطق مسکونی حضرتیه و مسکن مهرامین افزایش داشته، حائز اهمیت بود لذا در همین راستا کار احداث ساختمان شماره 2 آتش نشانی در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت که ان شاءالله و بزودی افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 1 بهمن 1399
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 44