Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 30 دي 1399
کد 124564

ملاقات مردمی مدیر کل کمیته امداد استان تهران در اداره مناطق 2 و 5 تهران برگزار شد

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در قالب طرح تکریم ارباب رجوع امروز با مراجعه کنندگان در اداره کمیته امداد ملاقات و به درخواست های آنها رسیدگی کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، برنامه ملاقات مردمی  سید ابوالفضل پرپنچی ، مدیر کل کمیته امداد استان تهران هر هفته سه شنبه ها برگزار می شود و امروز سی ام دی ماه با حضور در اداره کمیته امداد مناطق ۲ و ۵ تهران حضور یافت و پس از شنیدن مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان دستورات لازم را برای مساعدت و همکاری با آنان در چهارچوب دستورالعمل های این نهاد صادر کرد.
در ادامه سلسه  برنامه سه شنبه های مردمی ،مدیرکل کمیته امداد استان تهران، سه شنبه هفتم بهمن ماه در اداره کمیته امداد  مناطق ۹ و ۱۰ تهران  پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این مناطق است.
متقاضیان می توانند از ساعت ۸ صبح  لغایت ۱۲ به آدرس تهران، خیابان امام خمینی (ره)، مابین خیابان کارون و قصرالدشت، کوچه مهربان ۲ ، اداره کمیته امداد مناطق ۹ و ۱۰ مراجعه کنند و با مدیرکل کمیته امداد استان تهران از نزدیک دیدار و درخواست های خود را ارائه دهند.
شایسته ذکر است: شهروندان و مددجویان تحت حمایت برای کسب اطلاعات بیشتر ازحضور مدیرکل در مناطق خود می توانند از طریق پورتال خبری این نهاد به نشانی https://news.emdad.ir/fa/ostani/tehran  مطلع شوند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 دي 1399
  • ساعت 15
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 70