Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 24 دي 1399
کد 124227

رشد و توسعه خدمات به شهروندان  اسلامشهری باتکمیل طرح های عمرانی

معاون فنی و عمرانی شهرداری اسلامشهر ،گفت :با تکمیل طرح های عمرانی در سطح شهر ، شاهد رشد و توسعه خدمات به شهروندان خواهیم بود.  
به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، هادی گورابی معاون فنی و عمرانی شهرداری اسلامشهر ،با ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در مناطق مختلف شهر،اظهارکرد : باتکمیل طرحهای عمرانی در حال اجرا در سطح مناطق ۶گانه شاهد رشد و توسعه ارائه خدمات به شهروندان خواهیم داد.
 
گورابی افزود: یکی از مهم‌ترین راه‌های مناسب جلب رضایت شهروندان، بهسازی و نوسازی معابر سطح شهر و ایجاد دسترسی‌های مناسب جهت رفت وآمد مردم می باشد ،که در این راستاطرحهای همسطح سازی و اجرای کف پوشش پیاده رو های خیابان‌های اصلی شهر آغاز شده و فعالیت های عمرانی انجام می شود .
وی کمبود منابع مالی و افزایش بی رویه قیمت مصالح و تجهیزات مورد نیاز را از جمله مشکلات و محدودیت ها در اجرای طرح‌های عمرانی برشمرد و تاکید کرد : با توجه به مشکلات و محدودیت های موجود،باکار جهادی و تلاش شبانه‌روزی همه مجموعه های شهرداری طرح‌های عمرانی در سطح شهر با سرعت مطلوبی در حال اجرا بوده و شهروندان شاهدند،که شهر اسلامشهر به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری اسلامشهر، خاطرنشان کرد: به منظور استفاده بهینه از سطح معابر ،نهرهای موجود در شهر، بهسازی،جدول گذاری و سر پوشیده می‌شود،که باعث افزایش عرض معبر خیابانهاو تسهیل در تردد خودروها می‌شود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 دي 1399
  • ساعت 12
  • توسط شهرداری اسلامشهر - استان تهران
  • تعداد بازدید 35