Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 24 دي 1399
کد 124192

قدردانی رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از اقدام جهادی فرماندار ری و بخشدار کهریزک در اجرای پروژه انتقال آب به مرکز سروش

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با اشاره به پروژه انتقال آب به مرکز سروش گفت: با پیگیری های استاندار تهران، فرماندار ویژه ری و بخشدار کهریزک این پروژه با ۱۴ کیلومتر حفاری برای انتقال آب در حال انجام‌ می باشد که جای قدردانی دارد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب های اجتماعی سروش که با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، حسین توکلی کجانی فرماندار ری، امین بابایی بخشدار کهریزک و مجمع خیرین امنیت‌ساز صورت پذیرفت، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز درگذشت دانشمند شهید فخری‌زاده، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مرکز ماده ۱۶ سروش اظهار داشت: هوشمندسازی مهم ترین اقدام صورت گرفته در این‌ مرکز با تمرکز بر بازپروری و حرفه آموزی مددجویان است.

وی سپس بیان کرد: وضعیت مرکز سروش پیش از این با کاربری دیگری فعالیت داشت که در سال های گذشته با تغییر کاربری برای ظرفیتی فراوان و جمعیتی بالغ بر ۶۷۰ نفر معتاد و مددجوی بی سرپرست تبدیل شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت افزود: یکی از معضلات بزرگ مرکز بازپروری و نگهداری معتادان متجاهر ماده ۱۶ سروش تامین آب شُرب بود که با پیگیری های استاندار تهران، فرماندار ویژه ری و بخشدار کهریزک این پروژه با ۱۴ کیلومتر حفاری برای انتقال آب در حال انجام‌ می باشد که اقدام بسیار بزرگی است و جای قدردانی دارد و امید است ظرف یک ماه آینده با اهتمام ویژه فرماندار و بخشدار، آب شُرب با ظرفیت ۱۲ هزار نفر راه اندازی شود‌.

سرهنگ حسنوند سپس با اشاره به اقدامات فرهنگی در مرکز ماده ۱۶ سروش تصریح کرد: با توجه به اینکه ۳ درصد افراد در این مرکز بی سواد هستند طی هماهنگی های صورت‌ گرفته با آموزش و پرورش مقرر شده اقدامات لازم برای سوادآموزی جامعه مخاطب در این مرکز صورت گیرد.

وی همچنین با اشاره به توسعه و تجهیز گلخانه در این مرکز گفت: برای این‌ پروژه تاکنون ۸۰۰ میلیون هزینه شده است که در صورت تجهیز صنعتی و حمایت مجمع خیرین امنیت ساز می توان امکانات آن را بیش از گذشته گسترش داد.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 دي 1399
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 26
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری