Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 23 دي 1399
کد 124147

توسط امور آب شهریار صورت گرفت: رفع تصرف 35 هزار متر مربع از حریم و بستر رودخانه کرج غربی

مدیر امور منابع آب شهریار از رفع تصرف 35 هزار متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه کرج غربی در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا گیتی پژوه" با اعلام این مطلب، اظهار کرد: با تلاش گروه گشت و بازرسی آب های سطحی و ابلاغ اخطاریه های لازم، حدود 35 هزار متر مربع از اراضی بستر رودخانه کرج غربی در محدوده دهمویز از توابع شهرستان شهریار، رفع تصرف گردید .
وی با بیان اینکه این رفع تصرف شامل تخریب یک مورد دیوار کشی بوده است، افزود: در راستای صیانت و حفاظت از رودخانه ها و مجاری آب های سطحی و جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در حریم و بستر رودخانه ها گروه های گشت و بازرسی به صورت مداوم در منطقه در حال گشت زنی بوده و به محض کشف هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز فورا اقدامات لازم جهت رفع تصرف صورت می گیرد.
گیتی پژوه در پایان، با تاکید بر اینکه رودخانه ها یکی از مهمترین منابع تامین آب شرب است که باید از آن ها به عنوان انفال حفاظت کرد، گفت: امور منابع آب شهریار به عنوان متولی منابع آب در حوزه عملکرد خود و به عنوان نماینده شرکت آب منطقه ای تهران با هرگونه تخلف و سوء استفاده از منابع سطحی و زیر زمینی برخورد جدی و قانونی می نماید.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 دي 1399
  • ساعت 15
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 57