Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 23 دي 1399
کد 124146

با همکاری گروه گشت و بازرسی امور آب تهران بزرگ انجام شد: رفع تصرف بستر و حریم رودخانه سنگان

مدیر امور منابع آب تهران، از رفع تصرف مساحتی بالغ بر 1980 مترمربع از بستر و حریم رودخانه سنگان – تقاطع رودخانه کن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "راما حبیبی" با اعلام این خبر افزود:  با تلاش کارشناسان حقوقی و فنی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب تهران، پس از انجام کارشناسی های لازم با اخذ دستور قضایی و در راستای قانون توزیع عادلانه آب  از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و با حضور کلانتری مربوطه، مساحتی بالغ بر 1980 مترمربع از بستر و حریم رودخانه سنگان رفع تصرف شد.
    حبیبی با اشاره به همکاری موثر دستگاه قضایی با این امور جهت برخورد با تخلفات انجام شده در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی، افزود: این رفع تصرفات  شامل تخریب دیوار کشی ، فنس و بنای 3 طبقه بوده است که در قالب 3 فقره دستور قضایی اجرا و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج گردید.
مدیر منابع آب تهران و پردیس در پایان با بیان اینکه  افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند، خاطر نشان کرد: این امور در جایگاه  حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 دي 1399
  • ساعت 15
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 62