Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 23 دي 1399
کد 124094

عسگری: لزوم معرفی ظرفیت های اقتصادی استان تهران؛ اطلس سرمایه گذاری استان تهران تهیه می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به لزوم معرفی ظرفیت های اقتصادی استان تهران از تهیه اطلس سرمایه گذاری استان تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حشمت الله عسگری در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری اظهار داشت: تهیه اطلس سرمایه گذاری به عنوان راهنمای جامع و معرف ظرفیت های اقتصادی استان برای سرمایه گذاران از اولویت های مهم مرکز خدمات سرمایه گذاری است.

وی ادامه داد: بهبود فضای کسب و کار با استفاده از شیوه های علمی و جدید ضروری است و برای تسریع و تسهیل دسترسی به زیرساخت های سرمایه گذاری از جمله زمین، جذابیت های اقتصادی، شناسایی قوانین و مقررات و مشوق های لازم، ارائه واگذاری طرح های تملیکی بانک ها و تعریف اولویت های کسب و کار و سرمایه گذاری تهیه اطلس سرمایه گذاری ضروری می باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: تهیه اطلس سرمایه گذاری باید دارای شمول بین المللی بوده و به زبان ها و شیوه های مختلف فرصت ها را به صورتی جذاب به سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی کند که با توجه به اهمیت موضوع باید از کارشناسان و مشاوران متخصص فن و با همکاری همه دستگاه های اجرایی استان در این راستا اقدام صورت گیرد.

عسگری سپس با اشاره به لزوم به روز رسانی اطلاعات طرح های اقتصادی استان گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اقدامات لازم را در زمینه تامین بودجه مورد نیاز اطلس سرمایه گذاری به عمل آورد.

انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 دي 1399
  • ساعت 10
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 74