Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 22 دي 1399
کد 124031

عطایی: ۱۴ هزار سرباز ترخیصی در استان تهران؛ زمینه اشتغال و مهارت آموزی سربازان ترخیصی فراهم می شود

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران با اشاره به اینکه در طی سال جاری ۱۴ هزار سرباز ترخیصی در استان تهران داریم از فراهم شدن زمینه اشتغال و مهارت آموزی سربازان ترخیصی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، فریدون عطایی در اولین جلسه کارگروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان اظهار داشت: در سال ۹۸ حدود ۲۹ هزار و در سال جاری تاکنون ۱۴ هزار سرباز ترخیصی در استان تهران داشته ایم که از این تعداد ۵۶ درصد افراد دارای مدرک فارغ التحصیلی و ۴۴ درصد دارای مدرک دیپلم و زیر دیپلم هستند.
 
وی با اشاره به اینکه مقرر شد ذیل ستاد استانی، دو ستاد غرب و شرقی استانی به ریاست فرمانداری ها پیگیری و ایجاد شود افزود: هدف از ایجاد قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح علاوه بر آموزش، تسهیل گری و اشتغال نیز می باشد، ضمن اینکه رصد، هدایت و حمایت سربازان بر اساس توافق نامه در اولویت است.
 
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران عنوان کرد: در این جلسه دستگاه های اجرایی و خدماتی علاوه بر ارائه گزارشاتی از اقدامات صورت گرفته در راستای امضاع توافقنامه این طرح، پیشنهادات و درخواست های خود را جهت بهبود روند مهارت آموزی و اشتغال جوانان بیان کردند.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 دي 1399
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 136