Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 21 دي 1399
کد 123990

حسن بیگی؛ مدیران برای برگزاری انتخابات منظم برنامه‌ریزی کنند

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با تاکید بر برگزاری انتخاباتی پرشور و منظم در این استان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی به ویژه فرمانداران و بخشداران اقدامات لازم را برای تحقق این رویداد مهم آماده کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در اولین نشست تخصصی ستاد هماهنگی انتخابات استان تهران در شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: طبق اعلام وزات کشور روز یازدهم اسفندماه ستادهای انتخاباتی فعال خواهد شد اما برنامه ریزی برای انتخاباتی باشکوه و منظم در استان تهران از دو ماه قبل با مساعدت استاندار شروع شده است.

وی افزود: رتبه بندی استان تهران قبل از برگزاری انتخابات سال گذشته بیست و هفتم کشور بود که سال گذشته با هماهنگی، برنامه ریزی و اقداماتی که انجام شد رتبه استان به چهارم تغییر پیدا کرد و تلاش داریم در انتخابات سال گذشته به رتبه اول کشوری دست یابیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با بیان اینکه در خرداد سال آینده در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس چهار انتخابات و در سایر حوزه های انتخابیه استان سه انتخابات برگزار می شود گفت:‌ برگزاری منظم این انتخابات بسیار سخت است و تلاش داریم با برگزاری جلسات مشورتی و هماهنگی انتخاباتی باشکوه و منظمی را در استان تهران خلق کنیم.

حسن بیگی با اشاره به اینکه در انتخابات سال گذشته اقدامات خوبی انجام شد گفت:‌ باید این تجربیات و اقدامات در انتخابات سال آینده بکار گرفته شود و همچنین مشکلات را شناسایی و در جهت رفع آن اقدام کنیم.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی برای نمایندگان فرماندار و اعضای هیات اجرایی و بازرسان بیان کرد: برگزاری این دوره های آموزشی بسیار ضروری است چرا که بیش از ۲۵ فرآیند انتخابات تنها دو فرآیند به صورت دستی و مابقی بصورت الکترونیکی انجام می شود و باید افراد با تجربه و با دانش کافی در صندوق های رای بکارگیری شوند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران ادامه داد: فرماندار شهرستان ها به عنوان مجری اصلی انتخابات در شهرستان ها هستند و بخشداران، مدیران دستگاه های اجرایی طبق قانون وظیفه دارند در جهت برگزاری منظم انتخابات اقداماتی با هماهنگی فرماندار انجام دهند.

حسن بیگی بر برگزاری جلسات هماهنگی با ستاد اعضای انتخابات در شهرستان تاکید کرد و افزود: این جلسات باید هر دو هفته یک بار در سطح شهرستان و به ریاست فرمانداران برگزار شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 دي 1399
  • ساعت 16
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 99
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری فیروزکوه