Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 21 دي 1399
کد 123933

عطایی: درخواست شهرک های صنعتی استان تهران برای افزایش ظرفیت تولید؛ تامین زیرساخت های شهرک های صنعتی پیگیری می شود

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران با اشاره به درخواست شهرک های صنعتی استان تهران برای افزایش ظرفیت تولید از پییگیری تامین زیرساخت های شهرک های صنعتی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، فریدون عطایی با اشاره به وضعیت شهرک های صنعتی استان تهران اظهار داشت: اولین درخواست در شهرک های صنعتی استان تهران در راستای افزایش ظرفیت تولید است، بر همین اساس در این شهرک ها تقاضا برای جذب کارگر فنی وجود دارد و هیچگونه مشکلی در حوزه کارگری نداریم.
 
وی با اشاره به پیگیری مستمر مشکلات شهرک های صنعتی افزود: در استای رفع مشکلات شهرک های صنعتی به صورت مستمر جلسات برگزار می شود تا مشکلات زیرساختی و زیربنایی شهرک ها رفع شود.
 
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران عنوان کرد: در زمینه ایجاد شبکه برق، تامین آب شرب و غیره در شهرک های صنعتی اقدامات مختلفی پییگیری شده و قرارداد ایجاد 4 شبکه برق پست 632 برای شهرک های عباس آباد، شمس آباد اجرایی می شود ضمن اینکه مشکل آب واحدهای صنعتی به زودی مرتفع می شود.
 
عطایی سپس گفت: 47 لکه صنعتی و 19 شهرک صنعتی فعال از 37 شهرک مصوب دولت در استان تهران است که ظرفیت بزرگی محسوب می شود از اینرو رفع مشکلات آنها در اولویت اقدامات معاونت اقتصادی استانداری تهران قرار دارد.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 دي 1399
  • ساعت 09
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 132