Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 21 دي 1399
کد 123930

رئیس دفتر شورای نگهبان در فیروزکوه: انتخابات سالم در گرو هماهنگی عوامل نظارتی و اجرایی است

رئیس دفتر شورای نگهبان در فیروزکوه گفت: برگزاری انتخاباتی با حضور حداکثری در گرو سلامت انتخابات است و انگیزه مردم جهت حضور در پای صندوق‌های اخذ رای با اعتماد کامل به رعایت قانون و سلامت در انتخابات از سوی عوامل نظارتی و اجرایی افزایش می یابد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، حجت الاسلام والمسلمین شجاع رئیس  دفتر شورای نگهبان در شهرستان فیروزکوه شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی انتخابات شهرستان گفت: سال گذشته علی رغم اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی تحت تاثیر شرایط ناشی از ویروس قرار داشت، خوشبختانه در شهرستان فیروزکوه  به همت و تلاش دست‌اندرکاران امر انتخابات ، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با سلامت کامل برگزار شد.
 وی  با تاکید برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم افزود: در سال آینده شاهد برگزاری سه انتخابات مهم ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم و انتظار می رود  همچون دوره های گذشته هیات  اجرایی انتخابات  با جدیت و همت بالا  در جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات تلاش کند.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سطح جامعه، جا نمایی شعب اخذ رای  یکی از دغدغه های شورای نگهبان می باشد به گونه ای که لازم است در زمان رای گیری پروتکل های بهداشتی بخوبی  رعایت شود.
شجاع خاطر نشان کرد: طبق بررسی های انجام شده توسط شورای نگهبان شعب اخذ رای در شهرستان فیروزکوه از فضای خوبی برخوردار بوده  است، هم امکان روباز وجود دارد و هم  تکایا و مساجد و حسینیه ها در سطح  شهر و روستا شرایط مناسبی را برای برگزاری انتخابات با  رعایت پروتکل بهداشتی دارند.
وی افزود:یکی از   مباحث مهم در انتخابات  که نیاز است مورد توجه قرار گیرد تعیین نماینده فرماندار می باشد چرا که این فرد می بایست به عنوان مدیر مجموعه و مانند شخص فرماندار  عمل کند.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 دي 1399
  • ساعت 08
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 107
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری فیروزکوه