Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 20 دي 1399
کد 123919

مختاری: رعایت اعتدال، روان سازی امور و رعایت قانون در گزینش افراد راهبرد هسته گزینش استانداری تهران است

سرپرست هسته گزینش استانداری تهران گفت: دقت بالا پرهیز از افراط و تفریط و رعایت اعتدال، روان سازی امور و رعایت قانون در گزینش افراد راهبرد هسته گزینش استانداری تهران است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن مختاری در جلسه با حسین همراهی نماینده وزیر و دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت کشور و انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران اظهار داشت: مسئولیت هسته های گزینش بسیار سنگین و است و در همین راستا دقت بالا پرهیز از افراط و تفریط و رعایت اعتدال، روان سازی امور و رعایت قانون در گزینش افراد راهبرد هسته گزینش استانداری تهران است.

وی ادامه داد: توجه به مصالح مردم و دستگاه ها، تخصص، تعهد و اخلاق، حفظ اسرار اشخاص، رعایت انصاف و عدالت از موضوعات مهمی است كه باید مورد عنایت و توجه جدی کارکنان درگزینش قرار می گیرد.

سرپرست هسته گزینش استانداری تهران تصریح کرد: گزینشگران باید در انتخاب نیروها قانون، توانایی، لیاقت و پرهیز از اعمال سلیقه های شخصی و جناحی را مدنظر قرار دهند، همچنین در شرایط کنونی گزینش باید روزآمد و همراه با نگاه نوآورانه و با تسهیل امور همراه باشد.

مختاری سپس گفت: گزینش با زندگی اشخاص و آبروی افراد سروكار دارد و باید بدون نگاه های سیاسی و برداشت های شخصی در خصوص افراد تصمیم گیری كنیم.

وی خاطرنشان کرد: علی رغم جایگاه حساس گزینش از دیدگاه حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری متاسفانه در برخی ادوار شاهد نگاه سلیقه ای به گزینش از سوی برخی مسئولان بوده ایم که به دنبال آن انفعال را در گزینش مشاهده کردیم.

انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 دي 1399
  • ساعت 16
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 132