Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 16 دي 1399
کد 123715

درجاتی: لزوم احصاء امکانات و آماده باش همه جانبه برای مقابله با بارش برف؛ هماهنگی دستگاه ها جهت مقابله با بحران تسریع می شود

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به لزوم احصاء امکانات و آماده باش همه جانبه برای مقابله با بارش برف بر تسریع هماهنگی دستگاه ها جهت مقابله با بحران تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، منصور درجاتی در جلسه بررسی چگونگی وظایف دستگاه‌ها در قلل کوهستانی تهران اظهار داشت: از طرف جناب استاندار از همه نیروهای امداد و نجات و خدمات رسان و ایمنی و کوهنوردان که در رخداد حادثه سقوط بهمن به امداد هموطنان مان شتافتند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.
 
وی افزود: قربانی شدن ۱۲ نفر از هموطنان در سقوط بهمن در ارتفاعات ناحیه کوهستان منطقه یک تهران، کلیه مسئولین مرتبط را بر آن می دارد که با بازخوانی و آسیب شناسی عملیات امداد و نجات، ضمن رفع نقاط ضعف برای انسجام بخشی، تسریع اقدامات و اطمینان از عدم تکرار چنین وقایعی، از هیچگونه تلاشی دریغ نورزند.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران تصریح کرد: در اولین ماه زمستان هستیم و می باید با احصاء امکانات، آماده باش همه جانبه، تجهیز هرچه بهتر و آموزش های لازم خود را برای بارش ها و انباشت های برف پیش رو آماده کنیم.
 
درجاتی سپس گفت: اداره کل مدیریت بحران استان با توجه به هماهنگی های اخیر با مقام عالی وزارت ورزش، آمادگی خود را برای ساماندهی هرچه بیشتر و سریعتر کلیه دستگاه های مربوطه را اعلام می دارد.
 
وی همچنین از فرماندار شمیران، هلال احمر استان، شهرداری منطقه یک، فدراسیون کوهنوردی کشور، استان و شهرستان، پلیس کوهستان، آتش نشانی تهران و کوهنوردان محلی و تله کابین توچال و سایر نیروهای ایثار و همنوع دوست که در این مهم نقشی داشتند، نهایت تقدیر و تشکر را کرد.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 دي 1399
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 147