Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 15 دي 1399
کد 123632

جلسه مشترک اعضای ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان غربی و استان تهران/ درجاتی: تبادل دیدگاه ها در زمینه مدیریت بحران به تکوین آمادگی در برابر حوادث کمک می کند

مدیرکل مدیریت بحران استان تهرانبر لزوم تبادل دیدگاه ها در زمینه مدیریت بحران به تکوین آمادگی در برابر حوادث تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جلسه مشترک و بازدید میدانی اعضای ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان غربی و منطقه ۶ تهران با حضور منصور درجاتی مدیرکل مدیریت بحران استان تهران، جعفری مدیر کل مدیریت بحران استان آذربایجان غربی و فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران در ستاد مدیریت بحران منطقه ۶ برگزار شد.
 
درجاتی در این جلسه با اشاره به لزوم تبادل طرح های اثرگذار در حوزه مدیریت بحران اظهار داشت: مدیریت بحران با محور دانایی ترکیبی از علم و هنر و عمل است که گام اول در مدیریت بحران برنامه ریزی است.
 
وی افزود: برنامه ریزی ابزاری است که ما را از وضعیت موجود به وضعِت مطلوب می رساند؛ از اینرو اولین قدم برای برنامه ریزی صحیح تبیین و شناخت وضعیت موجود می باشد که نیاز به واقع بینی دارد.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به لزوم تبادل دیدگاه ها و طرح های مشترک استان ها در زمینه مدیریت بحران بر ضرورت همکاری دستگاه ها جهت تکوین آمادگی در مقابل حوادث تاکید کرد.


 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 دي 1399
  • ساعت 16
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 170