Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 6 دي 1399
کد 122945

فرماندار ری: بالا بردن مشارکت سیاسی وظیفه همه نهادها ،احزاب، نخبگان و دستگاه های اجرایی است

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: تا انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ همه نهادهای تاثیرگذار و دستگاه های اجرایی با فعالیت و خدمات‌دهی به مردم و همچنین احزاب شهرستان ری با هدفگذاری وظیفه دارند تا زمینه افزایش مشارکت سیاسی مردم فراهم کنند زیرا مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین المللی بهمراه دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در نشست با سازمان معلمان ایران گفت: رویکرد فرمانداری ویژه شهرستان ری تعامل و همکاری با تمامی احزاب سیاسی است که در این خصوص علی رغم محدودیت های کرونایی سلسله نشست های با احزاب کماکان  بصورت مستمر در محل فرمانداری برگزار میشود.

معاون استاندار تهران افزود: شهرستان ری در دوره های مختلف تاریخی در عرصه های مختلف نقش آفرین بوده و از دیرباز تا کنون در حوزه سیاسی در کنار داشتن ظرفیت های بالا تاثیرگذاری لازم را در این عرصه داشته و دارد.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: احزاب در نظارت بر امور کشور و ایجاد زمینه های افزایش اقتدار ملی ، شفافیت و پیشگیری از فساد  اثرگذار هستند که جزو مطالبات جدی مردم در حال حاضر است البته تقویت احزاب نیز منجر به تحقق منشور سیاسی مورد نظر دولت تدبیر و امید میشود.

توکلی کِجانی بیان داشت: تا انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ همه نهادهای تاثیرگذار و دستگاه های اجرایی با  فعالیت و خدمات‌دهی به مردم و همچنین احزاب شهرستان ری با هدفگذاری وظیفه دارند تا زمینه افزایش مشارکت سیاسی مردم فراهم کنند زیرا مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین المللی بهمراه دارد. در این نشست به برخی اقدامات دولت در خصوص قشر معلمان و  مشکلات صنفی و مدیریتی در حوزه آموزش و پرورش پرداخته شد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 6 دي 1399
  • ساعت 01
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 209
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری