Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 6 دي 1399
کد 122905

لزوم ارائه گواهی عدم سوء پیشینه در زمان ثبت‌نام انتخابات شوراها/ داوطلبان اخذ گواهی را به روزهای پایانی موکول نکنند

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با توجه به ضرورت ارائه گواهی عدم سوء پیشینیه در هنگام ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبان اخذ گواهی را به روزهای پایانی موکول نکنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی بیان داشت: با توجه به اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور و بر اساس تبصره ۳ ماده‌ ۳۰ قانون انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبان در هنگام ثبت نام بايد گواهی عدم سوء پيشينه ارائه دهند.

وی افزود: بر همین اساس، داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها از ۲۰ آذرماه اقدام به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه نموده و داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها نیز از ۱۶ دی ماه می‌‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات قضايي، يا دفاتر پليس ۱۰+ يا سامانه جامع خدمات الکترونيک قضايی به نشانی www.adliran.ir نسبت به دريافت گواهی اقدام کنند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: از آنجا که گواهی عدم سوء پیشینه تا ۳ ماه اعتبار دارد برای پیشگیری از ازدحام جمعیت و ایجاد هر گونه مشکل، داوطلبان آن را به روزهای منتهی به زمان ثبت‌ نام موکول نکنند.

عباسی اظهار کرد: به یاری خداوند و بر اساس تقویم زمان‌بندی انتخابات، از ۲۰ لغایت ۲۶ اسفندماه ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر‌ها و از ۱۶ لغایت ۲۲ فروردین ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها صورت می‌پذیرد.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: با توجه به برگزاری انتخابات در خردادماه سال آینده، تمام‌ تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با همدلی و همراهی مردم و مسئولان، انتخاباتی قانونمند، سالم، با نشاط و با مشارکت حداکثری در شهرستان پیشوا برگزار نماییم.
  • نوشته شده
  • در شنبه 6 دي 1399
  • ساعت 11
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 203
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا