Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 1 دي 1399
کد 122619

آقاعلیخانی: لزوم برگزاری انتخابات با بسترهای مناسب در شرایط کرونا؛ دستاورد های دولت اگر به درستی بیان شود قطعا تاثیر گذار است

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران گفت: از تمام ظرفیت کمیته اطلاع رسانی و دستگاه ها با محوریت روابط عمومی جهت پوشش مباحث انتخاباتی استفاده می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، رضا آقاعلیخانی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با اشاره به تشکیل ستاد انتخابات در اسفند ماه اظهارداشت: یکی از کمیته های موثر و نقش آفرین ستاد، کمیته اطلاع رسانی است که حتما از ظرفیت دستگاه ها با محوریت روابط عمومی استفاده می شود.
 
وی افزود: از دستگاه های اطلاع رسانی می خواهیم، مجموعه مباحثی که در امر انتخابات طرح موضوع می شوند و در سطح اجتماعی بازخورد دارند، تدوین کنند و از آن مباحث به عنوان تیتر و مطالب در سطح اخبار خود و بخش های مرتبط با دستگاه های متولی امر تبلیغاتی استفاده کنند.
 
مدیر کل سیاسی و انتخابات استاندار تهران سپس عنوان کرد: در این زمان باقی مانده با استفاده از ظرفیت های موجود تمام تلاش خود را در جهت افزایش امید داخلی در سطح جامعه بکارگیریم؛ دستاورد های دولت با وجود محدودیت ها و تنگنا ها قطعا اگر درست بیان شود، تاثیر گذار است.
 
علیخانی در ادامه تاکید کرد: انتخابات ۱۴۰۰ بسیار حائز اهمیت است و از طرفی برخلاف دوره های گذشته با همه گیری ویروس کرونا مواجه هستیم؛ بنابرین این انتخابات باید با شرایط ویژه و بستر مناسب برگزارشود و پروتکل های بهداشتی به نحو شایسته رعایت شود.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 1 دي 1399
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 294