Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 1 دي 1399
کد 122618

حسن بیگی: 531 روستا در استان تهران واجد شرایط برگزاری انتخابات شورا؛ عملکرد نظام برای مردم اطلاع رسانی شود

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به واجد شرایط بودن 531 روستا در استان تهران جهت برگزاری انتخابات شورا بر لزوم اطلاع رسانی عملکرد نظام برای مردم تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در جلسه شورای اطلاع رسانی با اشاره به اینکه عملکرد و خدمات نظام اسلامی برای امیدوارسازی مردم به آینده اطلاع رسانی و تبیین شود اظهار داشت: در 28 خرداد 1400، چهار انتخابات مهم در تهران در پیش داریم که باید با افزایش امیدبخشی زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم کنیم.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه ستاد انتخابات تشکیل نشده جهت پیشبرد اقدامات در قالب ستاد هماهنگی انتخابات، جلساتی در شهرستان ها و به صورت جلسات منطقه ای برگزار می شود.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با تاکید بر قانون گرایی و بی طرفی کامل در انتخابات به عنوان اصل مهم تصریح کرد: از ظرفیت فضای مجازی حداکثر بهره را می بریم تا آموزش ها به شکل غیرحضوری برای عوامل اجرایی انتخابات برگزار شود.
 
حسن بیگی سپس گفت: یکی از انتخابات مهم در استان تهران انتخابات شوراها می باشد که 94 درصد جمعیت استان شهری و 6 درصد روستایی است؛ در این میان تعداد روستاهایی که در استان تهران واجد شرایط انتخابات شورا است 531 روستا می باشد.
 
وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت شوراهای روستایی استان تهران به دنبال این هستیم تا از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم تا انتخابات خوبی را برگزار کنیم و درصد مشارکت را بالا ببریم.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 1 دي 1399
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 282