Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 29 آذر 1399
کد 122371

دعوت رئیس ستاد انتخابات کشور از تمامی گروه های سیاسی برای حضور فعالانه در انتخابات ۱۴۰۰

رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: از همه گروه های سیاسی زیر چتر جمهوری اسلامی که دارای مجوز فعالیت هستند برای حضور فعالانه در فرایند انتخابات ۱۴۰۰ دعوت می کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جمال عرف صبح رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور در اولین دوره آموزشی مجریان و دست اندرکاران انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ با تاکید بر ضرورت وحدت و انسجام در نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: در شرایط حساس کنونی نباید حرفی زده شود که سبب انشقاق، توهین و افترا نسبت به فرد، گروه و یا حزبی شود و لازم است همه مسئولان در این فرایند تقوا را در پیش بگیرد.

وی بیان کرد: آنچه که امروز متضمن ایستادگی در مقابل توطئه‌های دشمنان شده است، وحدت، انسجام و همبستگی در سطوح مختلف است که لازم است همه جریان‌های سیاسی، فعالان و سایر مسئولان کشور این انسجام را حفظ کنند.

رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور با تاکید بر قدرت مردم در عرصه انتخابات تصریح کرد: تحت هیچ شرایطی نمی توان آراء مردم در عرصه انتخابات را نادیده گرفته و برخلاف خواسته و انتظارات مردم گام برداشت؛ چرا که رویکرد ما به عنوان مجری انتخابات رویکرد برگزاری انتخابات سالم، امن، قانونی و با مشارکت فراگیر است.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما بر این است که همه گروه های سیاسی زیر چتر جمهوری اسلامی که دارای مجوز فعالیت هستند در فرایند انتخابات ۱۴۰۰ حضور فعال داشته و ما از همه آن ها برای مشارکت دعوت می کنیم.

رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: استراتژی وزارت کشور بر این است که فعالیت احزاب به عنوان ویترین جمهوری اسلامی باید متنوع باشد تا علایق و سلایق نظام جمهوری اسلامی به درستی عرضه و براساس نظر و رای مردم زمام امور به فرد صالحی سپرده شود.

عرف در پایان خاطرنشان کرد: ما بدهکار هیچ گروهی نیستیم و تلاش بر این است تا با رعایت قانون و اصل بی طرفی که در انتخابات گذشته معیار عمل بود در انتخابات پیش رو نیز تداوم داشته باشد‌ و سند چشم انداز برنامه ششم و سیاست های کلی نظام که به ما ابلاغ شده سرلوحه امور قرار گیرد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 29 آذر 1399
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 267
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری