Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 8 آذر 1399
کد 120969

فرماندار ری: مدیران و مسئولان استفاده از ظرفیت مجمع مشورتی جوانان را در اولویت قرار دهند

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری پیرامون استفاده از ظرفیت جوان در عرصه های مختلف، مدیران و مسئولان شهرستان ری استفاده از ظرفیت مجمع مشورتی جوانان را در اولویت قرار دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای مشورتی جوانان گفت: یکی از موضوعات مهم در حوزه جوانان این است که مشکلات این قشر باید دغدغه همه مسئولان شود و همانگونه که مقام معظم رهبری همواره بر استفاده از ظرفیت جوان در عرصه های مختلف تاکید کرده ‌اند در شهرستان ری نیز مدیران و مسئولان باید استفاده از ظرفیت مجمع مشورتی جوانان را در اولویت قرار دهند.

معاون استاندار تهران افزود: در شرایط محدودیت های کرونایی در همه سازمان‌ها و ادارات شهرستان ری برنامه ‌ها براساس دستورالعمل های ابلاغی برگزار میشود که همین موضوع مراسمات شورای مشورتی جوانان از جمله تجلیل از نفرات برتر کنکور را تحت الشعاع قرار داده که بایستی در چارچوب دستورالعمل ها برنامه های تجلیل از جوانان برگزار شود.

توکلی کجانی گفت: یکی از مطالبات مجمع مشورتی جوانان نحوه اختصاص وام‌های ازدواج در شهرستان ری باشد و در این خصوص با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان گزارشی تهیه شود که پرداخت این وامها به جوانان با چه رویکردی صورت می‌ گیرد.

وی تاکید کرد: امروز مبارزه با ویروس کرونا در دستور کار همه نهادها و دستگاه های اجرایی است و مجمع مشورتی جوانان نیز از ظرفیت های خود برای اجرای طرح شهید سلیمانی سازمان بسیج که طرحی در راستای مهار کروناست استفاده کند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 8 آذر 1399
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 36
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری